/Naujienos

Saugumas

Seifų saugumo klasės ir draudimas

Dauguma iš mūsų nėra susidūrę ir nežino, kad seifai sertifikuojami saugumo klasėms ir priklausomai nuo seifo klasės Draudimo kompanijos draudžia Jūsų vertybes. Lietuvoje Draudikų asociacija nėra patvirtinusi vieningų verčių, todėl kiekviena draudimo kompanija draudžia individualiai. Pridedu ESSA ( Europe security system association ) parengtą suvestinę, kokiose šalyse, kokios vertės draudžiamos atitinkamose seifų saugumo klasėse :

 https://essa.world/_rubric/index.php?rubric=ESSA+EN+Products+Insurance-Amounts+Europe

Darius Čereška , ESSA narys 

 

 • new

  Sertifikuoti seifai – patikima vertybių apsauga!

  2019-10-07

  Per pastaruoju metu labai suįžulėjo vagys. Vienas po kito pasipylė reportažai iš įvykio vietų :  https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/1013376/filmo-verta-vagyste-pasvalyje-priedangai-naudojo-miesto-svente  Viena didžiausių problemų, kad šiais elektroninės apsaugos laikais, visiškai yra nuvertinamos mechaninės apsaugos priemonės. Ir deja, dažnai apsaugos komandų reakcija būna per lėta… Kaip matyti iš reportažų, vadinamieji seifai, visai nėra seifai, o tik metalinės spintos. Taip pat, tikėtina, […]

 • new

  Sertifikuoti seifai ginklams saugoti

  2019-03-19

  Lietuvoje apie 50 tūkst. žmonių namuose laiko vienokių ar kitokių ginklų. Dauguma jų skirti savigynai, kiti – medžiokliniai. Pagal Lietuvoje galiojančias Ginklų ir šaudmenų laikymo taisykles visi ginklai privalomai turi būti laikomi seifuose.

 • Į viršų

  Interneto svetainių kūrimas: Jauna Reklama

  Scroll Up